Michael Farrell litografi

Michael Farrell litografi
Michael Farrell litografi
Michael Farrell litografi
Michael Farrell litografi
Michael Farrell litografi
Michael Farrell litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MICHEAL FARRELL (Irland, 1924-2000): Rökande man, signerad och daterad -81, numrerad 59/100, färglitografi, bladstorlek ca 55x75 cm

ej examinerad ur ram

756842

2020-04-07