Sixten Lundbohm oljemålning

Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Vid kajen, signerad SL Lundbohm, olja på duk fäst på pannå, 35,5x43 cm
Utförd 1919/20

Från Sixten Lundbohms kvarlåtenskap/ateljé

756844

2020-04-05