Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Vid kajen, signerad SL Lundbohm, olja på duk fäst på pannå, 35,5x43 cm
Utförd 1919/20
Från Sixten Lundbohms kvarlåtenskap/ateljé
756844
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här