Filmaffisch

Filmaffisch
Filmaffisch
Filmaffisch
Filmaffisch
Filmaffisch
Filmaffisch

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FILMAFFISCH "Blodets begär", blandteknik/gouache på papper, signerad samt daterad 1925, bladmått ca 89x64 cm

skador på papper

756851

2020-04-07