Filmaffisch
2020-04-07
756851
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FILMAFFISCH "Blodets begär", blandteknik/gouache på papper, signerad samt daterad 1925, bladmått ca 89x64 cm
skador på papper