STIG LINDBERG: Hönan och flickan

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982): Hönan och flickan, signerad Stig L., akvarell, 29x16,5

vågig yta

756859

2020-04-05