STIG LINDBERG: Bonniers

STIG LINDBERG: Bonniers
STIG LINDBERG: Bonniers
STIG LINDBERG: Bonniers
STIG LINDBERG: Bonniers
STIG LINDBERG: Bonniers
STIG LINDBERG: Bonniers

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982): Bonniers, signerad Stig L., akvarell, ca 43x32 cm

hanteringsveck och smärre revor

756861

2020-04-05