BILLGREN, Ernst: "Bofinken"
2020-04-05
756880
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BILLGREN, Ernst (född 1957): "Bofinken", monogramsignerad EB, edition 33/100, olja på pappduk, 13,5x22,5 cm