Axel Einar Hjort stolar
Klubbat för:
18 500 SEK
Arviointi
25 000 SEK
Kuvaus
AXEL EINAR HJORT, "Utö", stolar, 4 st, furu, sitthöjd ca 43, höjd 80 cm
Kuntoraportti
bruksslitage, repor, en sits med färgrester, en sits nedslipad
756900
Päivämäärä:
2020-04-10