Axel Einar Hjort stolar

Axel Einar Hjort stolar
Axel Einar Hjort stolar
Axel Einar Hjort stolar
Axel Einar Hjort stolar
Axel Einar Hjort stolar
Axel Einar Hjort stolar
Axel Einar Hjort stolar
Axel Einar Hjort stolar
Axel Einar Hjort stolar
Axel Einar Hjort stolar
Axel Einar Hjort stolar
Axel Einar Hjort stolar

Klubbat för:

18 500 SEK

Arviointi

25 000 SEK

Kuvaus

AXEL EINAR HJORT, "Utö", stolar, 4 st, furu, sitthöjd ca 43, höjd 80 cm

Kuntoraportti

bruksslitage, repor, en sits med färgrester, en sits nedslipad

756900

Päivämäärä:

2020-04-10