LARS ERIK FALK: Geometrisk komposition

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS ERIK FALK (1922-2018): Geometrisk komposition, signerad och daterad LEF 1953, akvarell, 7,5x7 cm

756915

2020-04-05