Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AAGE SIKKER HANSEN (1897-1955): Modell, signerad och daterad i trycket, litografi, ca 33x14 cm
756919
2020-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här