Aage Sikker Hansen

Aage Sikker Hansen
Aage Sikker Hansen
Aage Sikker Hansen
Aage Sikker Hansen
Aage Sikker Hansen
Aage Sikker Hansen

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AAGE SIKKER HANSEN (1897-1955): Modell, signerad och daterad i trycket, litografi, ca 33x14 cm

756919

2020-04-03