LENNART RODHE: Konkret komposition

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Konkret komposition, monogramsignerad, akvarell, 17x14,5 cm

756920

2020-04-05