Roland Svensson
2020-04-02
756923
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgård i vinter, signerad Roland S och numrerad HC 50 ex, färglitografi, ca 36x29 cm
Gulnader