Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD svensk tillverkning, omkr 1930-tal, höd 76 cm, 160x65 cm

slitage

756939

2020-04-10