Agda Holst

Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AGDA HOLST (1886-1976): Sittande kvinna, troligen Elin Wahlbom, signerad Agda Holst, påskrift på baksidan München 1912, olja på duk, ca 76x55 cm,

Smärre krackeleringar

756943

2020-04-08