Maria Ginzburg akvarell

Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIA GINZBURG (född1955): Nakenakt, signerad M. Ginzburg, akvarell, ca 43x34 cm

756944

2020-04-03