Atenienn 1800-talets första hälft
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ATENIENN, 1800-talets första hälft, mahognyfanerad, tympanonformat krön, pelare med träskurna kompositakapitäl, sockeln med en låda, höjd 164, 83,5 x 48 cm
Smärre slitage, nyckel saknas
756947
2020-04-05