Atenienn 1800-talets första hälft

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ATENIENN, 1800-talets första hälft, mahognyfanerad, tympanonformat krön, pelare med träskurna kompositakapitäl, sockeln med en låda, höjd 164, 83,5 x 48 cm

Smärre slitage, nyckel saknas

756947

2020-04-05