Karin Mamma Andersson

Karin Mamma Andersson
Karin Mamma Andersson
Karin Mamma Andersson
Karin Mamma Andersson

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARIN MAMMA ANDERSSON, (b. 1962):
"Only the nights are new", diptyk, signerad och numrerad, 148/150 inkl ram 67x93 cm

Litographs, diptych, signed and numbered Mamma Andersson 148/150, s. c. 29,5x87 cm, total size with frame 67x93 cm.

Tema:
Nutida konst, ett urval

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

756953

2020-04-12