Stolar rokoko

Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1700-tal, rokoko, framtagen originalfärg i gulockra, benavslut med claw and ball, klädd i brunt skinn, sitthöjd ca 49 cm

Slitage, fläckar, märken

756958

2020-04-03