Orientmatta figural Kashan

Orientmatta figural Kashan
Orientmatta figural Kashan
Orientmatta figural Kashan
Orientmatta figural Kashan
Orientmatta figural Kashan
Orientmatta figural Kashan
Orientmatta figural Kashan
Orientmatta figural Kashan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Kashan, semiantik, figural, ca 202x130 cm

Skador, slitage, fläckar, blekt

756961

2020-04-05