Edition Argent Servettringar i silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVETTRINGAR, 4 st, silver, 1800-tal, bestående av 1 par samt 2 olika, 3 med graverad dekor, 1 med namngravyr, diameter 3,5-5,2 cm, vikt ca 84 g, 1 servettring i nysilver medföljer

Bruksslitage, en ring med tryckskador

756966

2020-04-25