Edition Argent Servettringar i silver
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVETTRINGAR, 4 st, silver, 1800-tal, bestående av 1 par samt 2 olika, 3 med graverad dekor, 1 med namngravyr, diameter 3,5-5,2 cm, vikt ca 84 g, 1 servettring i nysilver medföljer
Bruksslitage, en ring med tryckskador
756966
2020-04-25