Pottskåp
Closed
2020-04-03
756968
| Sold for | 1 800 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
POTTSKÅP, 1700-tal, England, mahogny, jalusidörrar, delvis utragbar front, med sarg, beslag i mässing, höjd ca 79, 46,5x52 cm
Smärre skador, sprickor, lagningar