Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

POTTSKÅP, 1700-tal, England, mahogny, jalusidörrar, delvis utragbar front, med sarg, beslag i mässing, höjd ca 79, 46,5x52 cm

Smärre skador, sprickor, lagningar

756968

2020-04-03