Ulrica Hydman Vallien
Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): "Adam o Eva", grafikmapp innehållandes 2 st färglitografier, utgiven 1995, "Adam och Eva Dåtid", samt. "Eva och Adam Nutid", signerade Ulrica HV, HC VI / XXV, bildmått ca 55x40 cm,
756979
2020-04-02