Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LOUIS DE BERNIERES, bokhylla, formgiven för Habitat, genomskinligt plexiglas, 2 hyllor, hjulförsedd, mått: 54x45, höjd ca 71 cm
Brusslitage, smärre repor
756992
2020-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här