Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PILLERASKAR, 3 st, silver, rokokostil, hjärtformad med dekor av mask i gulmetall, invändigt förgyllda, hjärtformad trol. England, fantasistämplar, höjd ca 1,5-3,5 cm, vikt ca g
756999
2020-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här