Edition Argent Pilleraskar

Edition Argent Pilleraskar
Edition Argent Pilleraskar
Edition Argent Pilleraskar
Edition Argent Pilleraskar
Edition Argent Pilleraskar
Edition Argent Pilleraskar
Edition Argent Pilleraskar
Edition Argent Pilleraskar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PILLERASKAR, 3 st, silver, rokokostil, hjärtformad med dekor av mask i gulmetall, invändigt förgyllda, hjärtformad trol. England, fantasistämplar, höjd ca 1,5-3,5 cm, vikt ca g

756999

2020-04-25