Silver

Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄGARE, mm, 10 dlr, silver, varav 7 invändigt förgyllda, bägare på fot med hänkel stämplad 1847, övriga 1900-tal, höjd ca 4-10 cm, vikt ca 430 g

Bruksslitage, bucklor på bägaren från 1847

757002

2020-04-20