Fågelbur

Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÅGELBUR på benställning, 1900-tal, bemålad metall, utdragbar lådbotten, total höjd ca 150 cm, 59x48 cm

slitage, färgbortfall

757022

2020-04-07