Kaffeskedar, silver

Kaffeskedar, silver
Kaffeskedar, silver
Kaffeskedar, silver
Kaffeskedar, silver
Kaffeskedar, silver
Kaffeskedar, silver
Kaffeskedar, silver
Kaffeskedar, silver
Kaffeskedar, silver
Kaffeskedar, silver
Kaffeskedar, silver
Kaffeskedar, silver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAFFESKEDAR, 11 st., silver, Mema, Uppsala 1970/80-tal, total vikt ca 187 g, originalförpackning

Obetydligt slitage

757024

2020-04-07