Hörnskåp
2020-04-07
757027
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HÖRNHÄNGSKÅP, 1800-tal, trärent, höjd ca 102 cm, bredd 80 cm, djup 53 cm
slitage, övre delen/planet senare