Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSOR, 10 st., silver, mestadels Mema, Uppsala omkring 1970-tal, mått ca 8x6-4x3 cm, total vikt ca 245 g
Obetydligt slitage
757030
2020-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här