Dosor m.m silver

Dosor m.m silver
Dosor m.m silver
Dosor m.m silver
Dosor m.m silver
Dosor m.m silver
Dosor m.m silver
Dosor m.m silver
Dosor m.m silver
Dosor m.m silver
Dosor m.m silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSOR, 10 st., silver, mestadels Mema, Uppsala omkring 1970-tal, mått ca 8x6-4x3 cm, total vikt ca 245 g

Obetydligt slitage

757030

2020-04-07