Hackefors Eros kaffe- och teservis

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HACKEFORS (etabl. 1929), "Eros", 31 dlr., kaffe- och teservis, 1930/40-tal, dekor i guld, bestående av: 5 kaffekoppar med fat, 12 tekopapr med fat, 10 assietter, kaffekanna, tekanna, gräddkanna samt skål på fot

Smärre slitage

757033

2020-04-02