Höganäs majolika 1800-tal

Höganäs majolika 1800-tal
Höganäs majolika 1800-tal
Höganäs majolika 1800-tal
Höganäs majolika 1800-tal
Höganäs majolika 1800-tal
Höganäs majolika 1800-tal
Höganäs majolika 1800-tal
Höganäs majolika 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖGANÄS, 2 dlr, majolika, 1800-talets senare del, bestående av ägghöna samt vas, höjder ca 17-27 cm

vas med skador, lagningar, ägghöna med tillverkningssprickor

757036

2020-04-06