Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, 1900-talets slut, två sektioner med en utdragbar låda överst, slutna sidor, svartlackerat med förkromade ben
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, ytliga repor
757037
2020-04-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner