Sffbord

Sffbord
Sffbord
Sffbord
Sffbord
Sffbord
Sffbord
Sffbord
Sffbord

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SOFFBORD, 1900-talets slut, två sektioner med en utdragbar låda överst, slutna sidor, svartlackerat med förkromade ben

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, ytliga repor

757037

2020-04-07