Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HÖGANÄS, 21 dlr, majolika, omkring 1900, höjder ca 3-21 cm
Zustandsbeschreibung
Skador och lagningar förekommer
757052
2020-04-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner