Kandelabrar vinrankor

Kandelabrar vinrankor
Kandelabrar vinrankor
Kandelabrar vinrankor
Kandelabrar vinrankor
Kandelabrar vinrankor
Kandelabrar vinrankor
Kandelabrar vinrankor
Kandelabrar vinrankor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 2 st, för 3 ljus vardera, 1800-talets slut, sannolikt Frankrike, mässing ovh bronserad metall, med dekor av föreställande vinrankor, höjd ca 35 cm

Bruksslitage

757060

2020-04-02