Ljusstakar i mässing

Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 4 par+1, mässing, 18/1900-tal, bl.a Skultuna Bruk, höjd 11-19 cm, extra ljusmanschetter medföljer

Skador och slitage

757073

2020-04-02