Kolonnskåp 1800-tal

Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOLONNSKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, höjd ca 140, bredd ca 55 cm

fäste på dörrens nedre del snett

757099

2020-04-07