Stefan Lindqvist

Stefan Lindqvist
Stefan Lindqvist

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEFAN LINDQVIST (född 1965): Flora, monogramsignerad SL, kol och blyerts på papper uppfodrad på pannå, ca 151x96 cm

Oramad, kantskador/hörnveck

757105

2020-04-08