Petter Hellsing

Petter Hellsing
Petter Hellsing
Petter Hellsing
Petter Hellsing
Petter Hellsing
Petter Hellsing
Petter Hellsing
Petter Hellsing

Klubbat för:

9 000 SEK

6 000 SEK

PETTER HELLSING (född 1958): (2) Harar, signerad och daterad -98, grönglasyr, höjd ca 24-46 cm

757122

2020-04-04