KARL-AXEL PEHRSON: Köttaratlilja och blåbrusa

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Köttaratlilja och blåbrusa, signerad och daterad K.A. Pehrson 65, olja på duk, 25x32 cm

757124

2020-04-05