KARL-AXEL PEHRSON: Komposition

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition, signerad och daterad K. A. Pehrson 62, olja på duk, 19x24 cm

757126

2020-04-05