EINAR JOLIN: Älgkalv
Closed
2020-04-05
757127
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Älgkalv, signerad och daterad Einar Jolin 31 maj 1943, akvarell, 23x31,5 cm