Klubbat för:
650 SEK
1 800 SEK
LOTTI RINGSTRÖM (född 1942), Komposition, monogramsignerad LR-87, signerad och daterad Lotti Ringström 20 juli 1987, olja/blandteknik på träskiva, ca 47x60 cm
Skiva med ytskador
757130
2020-04-02