OLA BILLGREN: Lund

OLA BILLGREN: Lund
OLA BILLGREN: Lund
OLA BILLGREN: Lund
OLA BILLGREN: Lund
OLA BILLGREN: Lund
OLA BILLGREN: Lund

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001), Lund, signerad och daterad a tergo Ola Billgren Lund 1962, akvarell, 23,5x19,5 cm

757132

2020-04-05