Joakim Allgulander
2020-04-02
757139
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Land", signerad och numrerad Joakim Allgulander, provtryck, färglitografi, bladmått ca 33x75 cm