KARL-AXEL PEHRSON: Gunda

KARL-AXEL PEHRSON: Gunda
KARL-AXEL PEHRSON: Gunda
KARL-AXEL PEHRSON: Gunda
KARL-AXEL PEHRSON: Gunda
KARL-AXEL PEHRSON: Gunda
KARL-AXEL PEHRSON: Gunda

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Gunda, signerad K. A. Pehrson, olja på duk, 66x54 cm

757144

2020-04-05