Buddha brons Asien

Buddha brons Asien
Buddha brons Asien
Buddha brons Asien
Buddha brons Asien
Buddha brons Asien
Buddha brons Asien
Buddha brons Asien
Buddha brons Asien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUDDHA, brons, Asien, 1900-tal, höjd ca 12 cm

Slitage

757160

2020-04-04